Mermer Masa

Mermer Masa Modelleri

Mermer Masa Modellerimizde, istediğiniz ayak modeli istediğiniz mermer ile size özel üretebiliriz. Mermer Plakadan görerek ve istediğiniz yeri işaretleyerek masanızı ürettirebilirsiniz. İstediğiniz modeli üretebiliriz. İsteyen müşterilerimize ücretsiz mimari destekte bulunuyoruz.

Mermer Masa Leke Alır mı

Doğal mermer masaların tümü asitli maddelerden leke alır, limon cola vb. gibi maddeler mermer masaların üstünde leke bırakır. Fakat koruyucu kaplama yaptırırsanız mermer masanız hiç bir şekilde leke almaz ve uzun yıllar boyunca temiz şekilde kullanabilirsiniz.

Mermer Masa Fiyatları

Mermer Masa Fiyatları, seçeceğiniz mermere göre ve ayak modeline göre belirlenir. Mermerlerimizin hepsi aynı sağlamlık ve kalitededir. Maden mühendisleri tarafından  mermer masa yapımına uygun olan taşlar kullanılır. Mermer Masa ların fiyatları kullanılan taşın nadirliğine göre belirlenir.

Mermer Masa Kullanımı

Mermer Masanızı eğer ki koruyucu kaplama yaptırmadıysanız hiç bir kimyasal ve asitli maddeyle temas ettirmemeniz gerekir. Temas ederse sadece nemli bir bezle temizlemeniz gerekir. Asitli maddelerden koruyarak kullanmanız gerekir, mermer masanıza koruyucu kaplama yaptırırsanız bu problem yaşanmaz.

Mermer Yemek Masası

Mermer yemek masası son zamanlarda en çok tercih edilen yemek masalarındandır. Mermer yemek masası isteyen müşterilimize firmamızın özel olarak yaptığı koruyucu kaplamayı önermekteyiz. Bu sayede hiç bir maddeden mermeriniz leke almaz ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Mermer Masa Üreticisi

Pasifik Mermer, 8  Yıldır mermer sektöründedir. İthal mermerler getirerek en özel mermerlerden mermer masa ve mermer yemek masaları yapmaktayız. Dünyanın her bölgesinden özenle seçilmiş mermerlerden sizin istediğiniz ölçüde ayak modelinde mermer masa üretiyoruz.